Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Bay ve bayan giyiminin pazar lideri olan Sifu TEKSTİL, 2005 yılında  GÜLŞEN TEKSTİL geniş kitlelere  kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu.

SiFu TEKSTİL sektörde iplik, kumaş seçimleri, dikiş, kalıp ve tasarımları ile kendi tarzını yarata bilmiştir. 

Koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Bünyesinde barındırdığı farklı alt koleksiyonlarla, klasikten moderne, fashiondan extrem-e  kendi stilini yaratmak isteyen tüm bay ve bayanların  gardıroplarına girmeyi başarmıştır. 

SiFu TEKSTİL koleksiyonları, bay ve bayanlara  fonksiyonelliğin yanı sıra  şıklık da kazandırıyor.

Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan SiFu TEKSTİL, son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye genelinde ... noktada, dünyanın bir sıra  ülkelerinde de Türk ve yabancı bay ve bayanların giyim alışkanlıklarını değiştirmeye, en özel anlarına şahitlik etmeye devam ediyor.

Güçlü bir ahlaki itibara ve çevresel bilince sahip olan şirketimiz, maksimum geri dönüşüme olanak sağlayan hammaddeleri tercih etmektedir. Firmamız, üretimdeki tüm malzemelerin doğal olmasına özen göstermekte ve hammaddeleri en iyi yerel üreticilerden satın almaktadır.

Sektörel rekabetçi, inovatif, ileri teknolojiyle, çevreye, insana, doğaya ve kültürel dokuya karşı sorumluluk anlayışı içinde faaliyet gösteren SiFu TEKSTİL  üretimde markalaşmış bir grup olmayı amaçlayarak, hiçbir şeyi mevcut konumundan geriye götürmeden, insanlık için huzur, değer ve zenginlik yaratma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

SiFu TEKSTİL, müşteri beklentilerini analiz eden bir sistemle  ile çalışıyor.. Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye taşımayı amaçlayan bu sistem sayesinde, firma müşteri beklentilerini ve taleplerini düşünerek üretimlerini gerçekleştirir.